Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna www.jezusdopolakow.fora.pl
Słowa Pana dla Polski
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Objawienia w Oławie - najważniejsze cytaty
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna -> Objawienia w Oławie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 22:14, 25 Lut 2019    Temat postu: Objawienia w Oławie - najważniejsze cytaty

Objawienia w Oławie - najważniejsze cytaty


"Największe sanktuarium jest na Jasnej Górze, ale tu, do Oławy będą przyjeżdżać wszystkie narody, aby prosić o Boży Pokój."
(z Orędzia Matki Bożej, 8 września 1997)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 22:25, 25 Lut 2019    Temat postu:

"Przekaż, aby moi słudzy nie siadali tyłem do Tabernakulum, bo kiedyś Ja się odwrócę od tego, kto się odwraca ode Mnie, siada tyłem do Mnie, bo to Ja jestem Jezus Chrystus."
(z Orędzia 3 października 1990, wizjoner był w Wigradsbach w Niemczech)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 22:51, 25 Lut 2019    Temat postu:

"Wybrałem polski naród mój synu. Tak jak kiedyś naród żydowski był wybrany, tak dzisiaj jest wybrany naród polski."
(z Orędzia 15 września 1991 roku)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 22:58, 25 Lut 2019    Temat postu:

"Przekaż, aby wszyscy wierni modlili się za Kościół Święty, bo jeszcze będzie prześladowany, bo już przychodzi ten czas, że nawet moi słudzy, kiedy głoszą Słowo Boże, nie mówią o Piekle, nie mówią o Niebie. Przekaż, że Piekło i Niebo jest."
(z Orędzia 7 kwietnia 1991 roku.)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 23:07, 25 Lut 2019    Temat postu:

"W narodzie wierzącym musi być jeden Pasterz i jedna owczarnia. W Kościele mego Syna Msza Święta musi być sprawowana tak, jak dotychczas. Słudzy mego Syna i moi powinni odprawiać Mszę Świętą twarzą do ołtarza i powinien być stół Pański tak, jak było poprzednio. Ciało mego Syna ma być podawane klęczącym, a balaski powinny być nakryte białym płótnem, gdyż wiele kruszyn Ciała mego Syna spada na ziemię. Trzeba pamiętać o tym, że to jest Ofiara Mszy Świętej. W każdej Mszy Świętej nieustannie jest obecny Pan Jezus. Żaden sługa nie może zmuszać wiernych, aby Ciało mego Syna przyjmowali na stojąco. Na Obliczu mego Syna wiele jest danych znaków, jak spływa Krew Jego. Tak wszyscy ranią Serce mego Syna. Ludzkość na ziemi powinna pokornie przyjmować Ciało Pana Jezusa."
(z Orędzia 2 stycznia 1988 roku)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pon 23:12, 25 Lut 2019    Temat postu:

"Organizujcie czuwania nocne. Przez nocne modlitwy świat może być uratowany, bo w nocnych modlitwach wierni są bardziej skupieni."
(z Orędzia 2 lutego 1988 roku)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 5:19, 26 Lut 2019    Temat postu:

"Może niektórym kapłanom nie będzie na rękę to, co jest w tym orędziach, ale to Jezus Chrystus przekazywał i muszą się temu podporządkować."
(Słowa Pana Jezusa, 1 stycznia 1997)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 12:20, 20 Sie 2019    Temat postu:

Cytaty - rok 1984


"Biskupi nie powinni zabraniać kapłanom odwiedzać tego miejsca, bo przeszkadzając im ograniczają Jej działanie zapobiegające niebezpieczeństwom ludzkości i Polsce".

"Przybywający tu chorzy powinni mieć silną wiarę. Ci, którzy mają silną wiarę, otrzymali łaskę uzdrowienia. Do altanki przychodzą ludzie nie przygotowani, bez Spowiedzi i Komunii Świętej".

"Niewiasty nie powinny przychodzić tu w spodniach. Powinny być ubrane w stosowny ubiór, jaki m przysługuje, tj. w sukienki”.

"To już jest cud, że tyle ludzi otrzymało uzdrowienie na ciele. Liczne są nawrócenia ludzi, którzy latami nie przystępowali do Spowiedzi. To są łaski uzdrowienia duszy dane przez Pana Jezusa”.

"Kapłani którzy odprawiali Mszę Św. w miejscu objawień, otrzymali wielką łaskę. Biskupi nie powinni ich za to karać, bo kara może spotkać biskupów. Kapłani i biskupi nie powinni odciągać wiernych od miejsca objawień. To miejsce w Oławie jest dane dla wszystkich po to, by nawrócili się wszyscy grzesznicy, a wtedy na świecie zapanuje pokój."

"W altance winien być obraz św. Maksymiliana Kolbego. Już Ojciec Święty Jan XXIII przygotował ludzkość do wiary, a Jan Paweł II spełnia największe posłannictwo Pana Jezusa na ziemi. Przez jego ręce wielu się nawraca. Jest bardzo oddany Panu Jezusowi i Jego Matce. Dlatego wszelkie zamachy na jego życie są daremne. On wszystko przezwycięży. Należy się jednak za niego dużo modlić."

"Dużo jest takich ludzi, co nie słuchają poleceń Matki Bożej. Trzykrotnie upominałam kobiety, panny i dziewczynki, żeby nie chodziły w spodniach. Tym, które przyjdą w spodniach, nie udzielę błogosławieństwa, jakie jest dane przez Pana Jezusa i przeze Mnie."

„To nie są prywatne objawienia, to jest objawienie dla całej ludzkości i te polecenia powinny być wykonywane przez księży i biskupów. Prywatne objawienia to takie, w których nie ma żadnych poleceń Pana Jezusa i Matki Bożej."

"Objawienia będą trwać dotąd, aż zostaną wykonane wszystkie Jej polecenia, będzie wybudowana kaplica i klasztor."

„W parafii niektórzy kapłani robią sobie drwiny z objawień Matki Bożej. Każdy kapłan, który poleceń Matki Bożej nie słucha, będzie odpowiadał za siebie i za ludzi, których odciąga od miejsca objawień. Brak wiary u kapłanów, ale nie u wszystkich."

"Komunię Świętą należy przyjmować na klęcząco. A kapłani, którzy poleceń Matki Bożej nie wykonują, za to po śmierci otrzymają karę, iż dwa ich palce będą się palić w ogniu. Polecenia Bożej Matki powinny być wykonywane przez kapłanów”.

„Nie można zabraniać pielgrzymom odwiedzać tego miejsca, bo to jest miejsce dane dla wszystkich”.

"Niektórzy pielgrzymi skarżą się, że kapłani utrudniają im odmawianie Różańca w kościele. Tymczasem sami kapłani powinni zachęcać wiernych do odmawiania Różańca. Wiem też, że niektórzy kierowcy dowożący pielgrzymów są szykanowani i karani. Prześladowani otrzymają wielką łaskę”.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 12:48, 20 Sie 2019    Temat postu:

Rok 1985.

"Kapłani powinni przybywać z pielgrzymkami na to miejsce objawień. Im więcej będzie przybywać kapłanów i wiernych, tym więcej będzie łaski."

"Każdy kapłan powinien należeć do Kapłańskiego Ruchu Maryjnego. Ruch Maryjny powinien się rozszerzać na cały świat. W każdym kościele powinien być odmawiany Różaniec po Mszy Św. wspólnie z kapłanem. Każdy kapłan powinien brać przykład od Ojca Świętego. On odmawia Różaniec nocami, żeby był Boży Pokój. Arcybiskupi, biskupi i kapłani powinni odmawiać Różaniec razem z wiernymi. U swojego Syna mogę wyprosić Boży Pokój, jeżeli cały świat będzie się gorąco modlił."

"Dobrze, że mówisz, iż nie jesteś uzdrowicielem, że uzdrawia tylko Pan Jezus i Matka Boża."

"Niektórzy arcybiskupi i biskupi nie wykonują poleceń Ojca Świętego."

"Tego miejsca nikt nie ma prawa naruszać, bo to jest miejsce wybrane przez Pana Jezusa i Matkę Bożą. Matka Boża poleceń nigdy nie zmienia."

"Nadal przypominam, że Komunię Świętą należy przyjmować na klęcząco w całym świecie. Komunię Świętą należy podawać do ust. Dużo wiernych przyjmuje Komunię świętokradzko."

"Przez objawienie Matki Bożej w Oławie wiele Narodów się nawróci, gdyż będą przyjeżdżać na to miejsce po łaski uzdrowienia duszy i ciała."

"Ci, którzy przy ołtarzu zawierali sakrament małżeństwa, nie ma dla nich żadnych rozwodów. Co Bóg złączył, ma być złączone”.

"Każdy kapłan powinien wierzyć w objawienia. U niektórych występuje za dużo pychy i brak wiary. A każdy kapłan będzie za siebie i za wiernych odpowiadał, za odciąganie wiernych od objawień. Znak będzie dany. Kapłani i wierni, u których brak wiary w objawienia, nawrócą się."

" Dzisiaj będzie dany znak dla wiernych, tak jak w Fatimie (cud wirującego słońca), żeby ludzie się nawrócili do Boga i wiary. Przez ten znak ma tu być wcześniej wybudowana kaplica, gdzie będzie można oddawać cześć Matce Bożej i Panu Jezusowi. Kiedy będzie wybudowana kaplica, jeszcze więcej wiernych będzie tu przybywało."
(Objawienie nr 21 — 3 V 1985. — Oława)

"Ten zakon, który będzie sprawował pieczę na tym miejscu, niech jak najszybciej podejmie decyzję o budowie kaplicy. Do tego miejsca nikt nie ma prawa, bo to jest miejsce wybrane przez Pana Jezusa i Matkę Bożą, a teraz uświęcone przez Msze Święte."

"W całym świecie jest za mało modlitwy. A są takie państwa, gdzie się wcale nie modlą. Szczególnie na Zachodzie jest brak wiary. Ludzie żyją tam w rozkoszy, nie chodzą do kościołów, nie przystępują do Spowiedzi ani Komunii Świętej."

"Na działkach, tu w Oławie, ma być jak najszybciej wybudowana kaplica. Będzie to kaplica Matki Bożej — kaplica Bożego Pokoju. Ziemie po latach odzyskane, na których będzie budowana kaplica, są ziemiami przesiąkniętymi krwią i są od dawien dawna ziemiami polskimi. Wybudowana kaplica potwierdzi polskość tych ziem. Do tej kaplicy będą pielgrzymować wszyscy Polacy i pielgrzymi z całego świata, by modlić się o Boży Pokój. Przyjeżdżać tu będą kardynałowie i biskupi. Będzie to drugie po Częstochowie sanktuarium Maryjne."

"Wybrałam to miejsce w Polsce, gdyż Polska leży w środku Europy. Na to miejsce będą przyjeżdżać wszystkie narody, prosić o Boży Pokój dla całego świata."

"Kapłani, którzy odprawiali Mszę Świętą na tym miejscu, otrzymali wielkie łaski od Pana Boga. Niech nadal przyjeżdżają kapłani z pielgrzymami z całego świata i przez Mszę Świętą i modlitwy proszą o Boży Pokój. Niech się złączą w modlitwie ze wszystkimi, którzy mają objawienia na całym świecie."

"Rosja musi być koniecznie koniecznie poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi przez cały Kościół Święty wraz z Ojcem Świętym. Jak może być dobrze na świecie, kiedy słudzy mego Syna — kapłani odchodzą od ołtarza, rzucają sutanny, łamią przysięgę Bożą i nawet rozbijają rodziny. Kapłani nie nauczają wiernych o dziesięciu Bożych Przykazaniach zgodnie z Ewangelią. Brak nauczania przez kapłanów o Czyśćcu i o Piekle."

"Szczególnie naród polski niech się dużo modli, gdyż mój Syn i Ja zaufaliśmy polskiemu narodowi. Wiele razy już uratowaliśmy Polskę, gdyż naród polski wstawiał się do mego Syna i do Mnie. Nigdy on nie zostanie zawiedziony, gdy tak się będzie nadal modlił. Muszą się wszystkie narody tak modlić, jak modli się i ufa Panu Jezusowi i Matce Bożej naród polski. I wtenczas może być uproszony Boży Pokój na świecie."

"Wiele jest w świecie objawień, ale tutaj wybrałam to miejsce, żeby wszyscy kapłani i wierni modlili się o Boży Pokój, gdyż jest on tak potrzebny dla całego świata."

„Pasterze, którzy odciągają sługi mego Syna i wiernych od miejsc moich objawień, odpowiedzą za to na Sądzie Bożym."

"Teraz Ojciec Święty wezwie kardynała Gulbinowicza do Rzymu, gdyż papież otrzymał dowody — zaświadczenia lekarskie stwierdzające prawdziwość cudownych uzdrowień dokonanych przez Pana Jezusa i Matkę Bożą w Oławie."

"Zakon Pocieszycieli z Getsemani jest zakonem wielbiącym moją mękę w Ogrójcu i ten mój zakon ma objąć opiekę nad kaplicą Bożego Pokoju w Oławie jako duszpasterze, gdyż tu ma powstać największe na świecie sanktuarium Bożego Pokoju."

"3 maja 1985 roku był dany znak dla całego Kościoła: cud słońca jak w Fatimie w 1917 roku i wiele innych znaków było danych z Nieba: Krzyż na niebie oraz postać Matki Bożej z Dzieciątkiem i widoczny Różaniec obok Krzyża na niebie"

"Nadal żądam, żeby na tym miejscu powstało moje sanktuarium, gdzie będę odbierać wielką cześć."

"Mają być tworzone domy modlitwy im. św. Szarbela."

"Trzeba, by wszystkie narody zjednoczyły się w jednej wierze w Kościele katolickim."

"Bóg da znak na niebie w postaci Krzyża."

"Wszystkie narody świata będą brały przykład z Polski, jak należy wielbić Boga."

"Masz jak najszybciej czynić starania o wyjazd za granicę z łaską uzdrawiania, bo wtedy wiele ludzi nawróci się do Pana Boga."

"Pytałem, czy objawienia w Dworze Mazowieckim są prawdziwe.

— „Tam jest objawienie prawdziwe. W tych czasach jest wiele znaków danych z Nieba, żeby ludzie nawrócili się do Boga."

"Wielu kardynałów i biskupów występuje przeciwko moim orędziom dla całego świata tu w Oławie."

"Za prześladowanie objawień jeden z biskupów — gdy nadal będzie mnie prześladował i mego Syna — zostanie zabrany do wieczności na Sąd Boży"

" Słudzy mego Syna kapłani, wy, którzy prześladujecie moje objawienie, widzicie że Ja już od wieków chodzę po ziemi w różnych miejscach świata. W Fatimie chciałam uratować Świat przed II wojną światową, nie posłuchano mnie. Teraz na tym miejscu wybranym przez Boże Miłosierdzie w Polsce ostrzegam was: jeżeli nie przyjmiecie ratunku, jaki daję wam z Nieba dla całej ludzkości, zginiecie w straszliwej III wojnie światowej — atomowej."

"Dziecko moje, przekaż, że Ja mogłam wybrać każdy inny kraj. Ale wiem, że polski naród nie zawiedzie mnie. Z tego miejsca, gdzie się objawiam w Oławie ma spływać Boży Pokój na cały świat. Dzięki waszym modlitwom dniami i nocami zanoszonym do Boga, Ojciec Święty zostanie bardzo wzmocniony i ochroniony przed działaniem szatana i jego sług. Gdyż wielu usiłuje zrobić zamach na jego życie."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 13:15, 20 Sie 2019    Temat postu:

Rok 1986.


„Kościół jest domem modlitwy i nie można zabraniać wiernym w nim jej odmawiać. Różaniec Święty powinien być odmawiany w każdym kościele i w każdym domu. Jest to modlitwa, która sięga początków Kościoła i gdy jest odmawiana, to wtenczas szatan nie będzie miał dostępu, gdyż to jest największa broń przeciwko niemu. Kapłani, którzy odrzucają modlitwę różańcową, są słabej wiary. Kardynałowie, biskupi i kapłani powinni brać przykład od Ojca Świętego, gdyż on nieustannie odmawia Różaniec. Każdy kapłan powinien nawoływać do jego odmawiania."

"Moje dzieci, wzywam cały świat o zniesienia ustawy o przerywaniu ciąży, gdyż te nienarodzone dzieci są niewinne. "

"Matka Boża powiedziała, że nadal przez Krystynę będzie przemawiać, ale już nie na tym miejscu. Nie może tu przemawiać, gdyż jeszcze bardziej byłaby prześladowana."

"Ludzie mogą ginąć przez różne kataklizmy, jak trzęsienia ziemi, powodzie czy wybuchy wulkanów. One też mogą pochodzić z prób z bronią atomową."

"Módlcie się dzieci, żeby więcej pieniędzy szło na biedne kraje, gdzie wiele dzieci i dorosłych ginie z głodu. Te pieniądze mają być przeznaczone na wyżywienie tych narodów."

"Aby była miłość między narodami, musi wszystko pochodzić od Boga."

"Przekaż wiernym, że ci, którzy ufać będą temu objawieniu w Oławie, wszystko zwyciężą."

"Iskra Bożego Pokoju wyjdzie z Polski, gdyż wiem, że polski naród gdy uciekał się do mego Syna ido Mnie, zawsze był uratowany."

"Pamiętaj, że gdy narody się nie nawrócą, pędzie dany znak Krzyża niebie w złocistym kolorze. Krzyż ten będzie otoczony promieniami ognia, które będą spadać na ziemię na tych, którzy go odrzucili. Wiele Narodów walczy z Krzyżem, one będą zniszczone."

" Ostrzegałam w dniu 8 grudnia 1985 roku, że jeden z biskupów zostanie zabrany, gdy nadal będzie prześladował moje i mego Syna objawienia w Oławie. Wszystkie polecenia dawane w Oławie mają być wykonane przez duchowieństwo."

"W Polsce również Władysław Biernacki ma polecenie mego Syna i moje, aby wzywać ludzkość do nawrócenia."

"Ci kapłani, którzy nie dają rozgrzeszenia za przyjazd do miejsca objawień, będą odpowiadać przed Sądem Bożym."

"Przekaż, aby ten komunikat został odwołany. A gdy nie będzie odwołany, Matka Boża i Pan Jezus podadzą do wiadomości, którzy biskupi podjęli tę decyzję. Niech duchowieństwo pamięta, że to miejsce jest poświęcone przez kapłanów, którzy du o są oddani Mnie i memu Synowi w Oławie. Wielu kapłanów mówi, że jesteś nienormalny. Ale przyjmuj to wszystko. Bo siostra Faustyna też była prześladowana, jak pasterz Mikołaj w Licheniu. Ale oni wszystko przezwyciężyli."

"Polski naród jest przeze Mnie wybrany i jeśli będzie posłuszny Bogu Ojcu, Mnie i mojej Matce, to triumf wiary od Polski przejdzie na cały świat, gdyż polski naród wstawia się nieustannie do Boga Ojca i do Mnie."

"Matka Boża przekazała, że w Warszawie na Bródnie został dany znak z Nieba, że Matka Boża ukazuje się. I to objawienie jest prawdziwe. Daje ten znak, żeby ludzie w stolicy i w całym kraju nawrócili się do Boga. Oznajmiła, że pozwoliła się sfilmować, program pokazany był w telewizji."

"Komunikat wydany przez biskupów w sprawie objawień w Oławie nie był jednomyślny i nie wszyscy biskupi byli obecni przy podejmowaniu tej decyzji. Słudzy mego Syna i moi, przez objawienia w Oławie wiele ludzi się nawróciło. A przez ten komunikat wiele ludzi zostało odciągniętych od miejsc objawień i modlitwy."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 13:43, 20 Sie 2019    Temat postu:

rok 1986 - ciąg dalszy.

"Przekazuję kardynałom i biskupom, aby podjęli jak najszybciej decyzję odnośnie do objawień Matki Bożej w Oławie, gdyż te polecenia są tak ważne dla całego świata. Tu rozstrzygnie się Boży Pokój, gdy te polecenia będą wykonane."

"Cały świat zbroi się, a modlitwy nie ma."

"Przez moje wybrane sługi, których jest 65, pragnę was ostrzec i ocalić przed III wojną światową. Oni mają przekazy z Nieba. Słuchajcie tych orędzi, które przekazuję przez moich wybranych. Największe przekazy są: przez Małego Kamyka z Australii oraz przez Józefa Francis i Andre z Brukseli. W Polsce jesteś pierwszym wybranym oraz Władysław Biernacki i siostra Katarzyna Szymon. Ona jest w podeszłym wieku, ale jeszcze wiele może uprosić u mego Syna i u Mnie”.

"Niech ludzie w Polsce uważają na fałszywych uzdrowicieli, bo to jest dzieło szatana. Oni jeżdżą i tylko wzbogacają się materialnie. Ci, co mają przekazy z Nieba, nie bogacą się."

"Przekaż, żeby Kapłański Ruch Maryjny nadal się rozszerzał, bo przez Ruch Maryjny odniesiemy zwycięstwo. Każdy kapłan powinien być oddany dla Ruchu Maryjnego. Pamiętajcie, że ten Ruch jest wybrany przez mego Syna i umiłowany przeze Mnie. W krótkim czasie można odnieść zwycięstwo przez Kapłański Ruch szczególnie w dzisiejszych czasach”.

"Pytałem Matkę Bożą o dany znak na obrazie jasnogórskim. Matka Boża odpowiedziała, że dała znak w postaci przedłużenia cięcia z policzka na szyję na kopiach i obrazach."

"Jest wyłącznie wina kardynała Gulbinowicza, ponieważ wydał komunikat o nieprawdziwości objawień. Przekaż, że ostrzegam, iż każdy kardynał i biskup będzie też musiał zdać rachunek za swoje owce, które nie są dopuszczane do miejsca objawień Matki Bożej w Oławie."

"Przekaż, że gdy niektórzy biskupi z Polski byli u Ojca Świętego, powiedzieli, że Oława nie jest prześladowana, jest wolna. Jak można Namiestnikowi Chrystusa przekazać takie kłamstwa, gdyż Oława nadal jest prześladowana."

"Oława nie może być prześladowana, bo to jest miejsce wybrane przez mego Syna i Mnie. Mój Syn musi odnieść zwycięstwo nad całym światem. Przez kłamstwo szatan zbiera żniwo, bo sami otwieracie bramy."

"Jak można było wydać ten komunikat na cały świat, gdy ludzie przyjeżdżali na to miejsce i otrzymywali łaski uzdrowienia na duszy i ciele. Wiele ludzi z innych krajów dziękuje Matce Bożej Oławskiej. I nadal te łaski będą spływać na ludzkość, aby uwierzyli w objawienia."

"Przekaż Ojcu Świętemu, żeby jak najszybciej powstała kaplica Bożego Pokoju. Przekaż, żeby Ojciec Święty odwiedził miejsce objawień Matki Bożej w Oławie, gdy przybędzie do Polski, przez to bardziej umocni kardynałów i biskupów, że są to najważniejsze objawienia dla całej ludzkości. Ludzkość musi być przygotowana."

"Wkrótce zjednoczą się wszyscy, którzy mają przekazy."

"Przekazuj moje orędzia wszystkim biskupom i kapłanom, aby zrozumieli tę misję objawień, że one są dla całego Kościoła Świętego."

"Kiedy Kościół przyjmie te orędzia Matki Bożej Oławskiej, wtenczas nie będzie prześladowany. W przeciwnym razie może przyjść taki czas, że duchowieństwo może przychodzić do kościoła, a po Mszy Świętej będą zabierani."

"Nie odrzucajcie objawień Matki Bożej. Czym prędzej przyjmiecie te orędzia, tym lepiej będzie dla Kościoła i całego świata."

"Żaden papież nie łączył tak wiernych jak obecny Ojciec Święty Polak."

"Módlcie się za swoich kardynałów i biskupów, aby Duch Święty oświecił ich przez Objawienia oławskie. Modlitwa jest potrzebna za wszystkich kapłanów, żeby zrozumieli te orędzia. Bo Matka Boża schodzi na ziemię dla całej ludzkości jak i duchowieństwa."

"Ten znak został dany 6 września o godz. 7 rano 1986 roku. Gdy przyszedłeś o godz. 10, spojrzałeś na figurę Niepokalanego Serca Maryi i zobaczyłeś krwawe łzy. Ten znak był dany dla całej ludzkości. Masz tę samą grupę krwi. Bo mój Syn i Ja jesteśmy z tobą. Przez ten znak Kościół podejmie decyzję o prawdziwości objawień."

"Poprzez wydany komunikat wielu kapłanów zostało skłóconych. Powinien on być jak najszybciej odwołany."

"Polećcie biskupowi Zimoniowi, żeby zwłoki Katarzyny Szymon, polskiej stygmatyczki, zostały przeniesione ze Śląska na Wawel."

"Teraz staraj się o pozwolenie na wyjazd do Australii i Związku Radzieckiego — Czarnobyla. Medycyna wobec chorób radioaktywnych jest bezradna. A przez udzielone błogosławieństwo w Imię Pana Jezusa i Matki Bożej wielu z nich otrzyma łaski uzdrowienia na duszy i ciele, jeśli będą do tego odpowiednio przygotowani przez Spowiedź i Komunię Świętą."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 13:50, 20 Sie 2019    Temat postu:

rok 1986 - ciąg dalszy.

"Przekaż, że zsyłam błogosławieństwo tym wszystkim, którzy mają przekazy z Nieba dla całego świata. Moi słudzy jasnowidzowie, łączcie się razem we wspólnej modlitwie różańcowej."

"Wielu się wtrąca do orędzi Matki Boskiej Oławskiej. Ale słuchaj tylko poleceń mego Syna i moich. Bo wielu masz wrogów, którzy chcą przeszkodzić."

"W każdym domu powinno być Pismo Święte, które należy czytać dzieciom, bo w szkołach będą im mówić, że Boga nie ma."

"Na ponowne zapytanie w sprawie przeniesienia zwłok Katarzyny Szymon z Katowic-Kostuchny do Krakowa, Matka Boża odpowiedziała, że należy je przenieść na Skałkę, a nie na Wawel."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 14:08, 20 Sie 2019    Temat postu:

Rok 1987

"Ojciec Święty zna wszystkie moje przekazy i pragnie przybyć na miejsce objawień w Oławie. Poprzednio nie podawałam ilości uzdrowień, gdyż było mało modlitwy, więc czynię to teraz. Uzdrowień na duszy i ciele jest 72 000. Dobrze, żeś wysłał teraz zaproszenie do Ojca Świętego, aby przybył do Oławy."

"Moje dzieci, w czasie Mszy Świętej gdy mówicie: Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata — powinniście uklęknąć, również w czasie przyjmowania Komunii Świętej oraz błogosławieństwa wiernych. Pod tym względem nie wszyscy kapłani przestrzegają prawa kanonicznego oraz ustaleń biskupów, jak również przyczyniają się do tego wierni."

"Wasz naród wkrótce odniesie zwycięstwo. Żaden naród nie kocha Matki Bożej tak jak naród polski. Ale w polskim narodzie też są przeciwnicy, tylko że ich jest garstka i nie odniosą zwycięstwa."

"To był św. Józef. On też przekazał tobie orędzie. Jeszcze od innych świętych będziesz miał przekazy."

"Kościół nie może dopuścić do tego, by świeccy udzielali Komunii Świętej. Tym postępowaniem zadano ból Ojcu Świętemu."

"Kościół musi podjąć ostrą decyzję i wraz z rządem zwalczyć grupy satanistyczne, gdyż oni będą porywać nawet ich dzieci."

"Wiem, że dokumenty o uzdrowieniach i objawieniach wpływają do Kurii Wrocławskiej, ale pozostaje to bez żadnej odpowiedzi. Kardynał Metropolita powinien się poważnie tą sprawą zająć, gdyż dotychczasowe orędzia przekazane przez Matkę Najświętszą nie były wcale badane. Jak ciężko moim sługom uwierzyć w te objawienia."

"Ojciec Święty zna dobrze sprawę Oławy i pragnie przyjechać na to święte miejsce."

"Lud polski nigdy się tak nie modlił na Różańcu jak po objawieniach w Oławie."

"Pamiętajcie, że grupy modlitewne winny korzystać z modlitw zatwierdzonych przez Kościół Święty. Oby jeszcze więcej było takich grup. Trzeba uważać, bo szatan może podsuwać inne modlitwy nie zatwierdzone przez Kościół."

"W Polsce Komunię Świętą winni przyjmować na klęcząco (Dekret 177 Plenarnej Konferencji Episkopatu Polski z grudnia 1980 roku)."

"Inne narody też się podporządkują wiedząc, że Komunię Świętą należy przyjmować na klęcząco, do usta nie na rękę."

"Janina Chmielakowa ma już 53 lata, jej objawienia są prawdziwe. Tam gdzie siostrze Janinie objawia się Matka Boża, ma być wybudowana mała kapliczka. Ta osoba ma wiele łask od mego Syna i ode Mnie."

" Tych, którzy mają przekazy, jest w całym świecie 65 wybranych”.

"Odchodząc od ciebie idę do następnych moich wybranych. Wszyscy wybrani przez nas powinni łączyć się we wspólnej modlitwie."

"Przekaż moim sługom, aby orędzia mojej Matki były zatwierdzone jak najszybciej przez Kościół. Kardynałowie i biskupi winni przekazywać potwierdzenia o prawdziwości objawień w Oławie Ojcu Świętemu. Dowody (potwierdzone przez lekarzy) o uzdrowieniach duszy i ciała już mu doręczyłeś. Przekaż władzom kościelnym ponownie te dowody, na podstawie których winni potwierdzić prawdziwość objawień w Oławie. Wyniki badań powinny być przekazane Ojcu Świętemu w czasie jego pobytu w Polsce”.

"Kapłański Ruch Maryjny nie może być zawieszony. Tam były nieustanne modlitwy"

"Dobrze, że zostały wysłane listy do ks. Prymasa Polski, ks. kardynała Gulbinowicza i ks. kardynała Macharskiego w sprawie poświęcenia kamienia węgielnego pod budowę kaplicy Bożego Pokoju w Oławie. To posłuszeństwo obowiązywało ciebie, abyś zwrócił się do władz kościelnych. Oni teraz zwrócą się do Ojca Świętego o poświęcenie tego kamienia. Módlcie się, aby te wszystkie polecenia były wykonane."

"W Męce Sieradzkiej też są znaki prawdziwe, ale Matka Boża poda, kiedy będzie można te orędzia rozpowszechniać. Na całym świecie jest 65 przekaźników."

"Naród polski jest najbardziej wierzący."

"Zwracam się do narodu polskiego, aby nie prześladowano objawień Matki Bożej Królowej Pokoju w Oławie."

"Dawno już powinno być zatwierdzone miejsce objawień w Oławie. Na to miejsce wierni nadal będą przybywać."

"Dużo jest objawień w różnych krajach, ale to objawienie w Oławie jest dla całego świata. Tu będą przybywać wierni po łaski uzdrowienia na duszy i ciele. To szczególne miejsce jest wybrane przez mego Syna i Mnie. Przez to objawienie w Oławie może być świat uratowany. Na miejscu objawień w Oławie będzie nieustanna modlitwa. Kardynałowie i biskupi będą prosić wraz z wiernymi o Boży Pokój dla całego świata."

"Przekaż kardynałom i biskupom, aby wraz z władzami państwowymi podjęli decyzję o zwalczaniu satanistów, gdyż oni przyczyniają wiele szkód Kościołowi i państwu."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 14:24, 20 Sie 2019    Temat postu:

1987 rok - ciąg dalszy

"Wielu mówi do ciebie, że mają znaki, ale to znaki wyłącznie dla nich. W Orędziach oławskich są podani ci, którzy mają przekazy z Nieba."

" W Polsce jest obecnie pięć osób wybranych. Jestem nieustannie z nimi. Niech trwają tak dalej. Wkrótce odniesiecie zwycięstwo. Są to ci, którzy byli podani: Biernacki, Domański, osoba ze Szczecina, siostra Janina Chmielakowa i brat Ślipek."

"zieci, które przyjmują Pana Jezusa pierwszy raz, powinny go przyjmować na klęcząco. To są moje aniołki i one chcą godnie przyjmować Pana Jezusa. Od mego Syna i ode Mnie wiele łask przyjmuje ten kapłan, który podaje Pana Jezusa klęczącym."

"Kardynałowie i biskupi z polecenia Matki Bożej muszą jak najszybciej podjąć decyzję o zatwierdzeniu miejsca objawień w Oławie. Od tego objawienia zależy Boży Pokój dla świata."

"Każda matka powinna wiedzieć, czy dziecko uczęszcza na Mszę Świętą, czy przystępuje do Spowiedzi i Komunii Świętej. Bo wiele dzieci teraz na wakacjach nie jest przypilnowanych. Te, które przebywają na koloniach, są odciągane od Kościoła. Niektórzy wychowawcy nie chodzą do kościoła. Matka ma prawo wiedzieć, dlaczego jej dziecko nie było na Mszy Świętej. Młodzież też powinna być na Mszy Świętej gdy wyjeżdża na wakacje."

"W Orędziu oławskim Matka Boża nawołuje o nawrócenie narodów wschodnich."

"Szatan najwięcej atakuje młodzież."

"W waszym kraju i na całym świecie wielu wstąpiło do satanistów."

"Iskra Bożego Pokoju ma wyjść ze świątyni Bożego Pokoju w Oławie."

"Przekaż, aby kardynałowie i biskupi jak najszybciej podjęli decyzję o zatwierdzeniu miejsca objawień w Oławie. Przekaż, aby później nie mówili, że nie wiedzieli o objawieniach Matki Bożej w Oławie."

"Najbardziej prześladowane miejsce objawień jest w Oławie."

"Objawiam się na Wschodzie w Gruszewie i innych miejscach."

"Na Wschodzie jest taka niewiasta, która ma przekazy od mego Syna i ode Mnie. Przyjdzie czas, to podam, kiedy mają być rozpowszechniane. "

"Módlcie się za miejsca objawień w Rudzie k. Sieradza. "

"W tych czasach wiele jest odłamów, które odeszły od Kościoła rzymskokatolickiego. Przeważnie odchodzi dużo młodzieży."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Wto 16:29, 20 Sie 2019    Temat postu:

Rok 1988.


"Zeszłam z Dzieciątkiem Jezus, aby udzielić wam błogosławieństwa Bożego Pokoju w nowym roku. Tak pokochałam polski naród i namiestnika mego Syna Jana Pawła II. To ten, który dąży do zjednoczenia wszystkich narodów z moim Synem i ze Mną."

"Zbliża się czas powtórnego przyjścia mego Syna na ziemię. Przed Jego przyjściem będą teraz różne znaki na niebie i na ziemi. Będzie Krzyż na niebie i będą na niebie aniołowie z trąbami. Z tych trąb będą głosy na wszystkie cztery strony świata. Nim to nastąpi, wiele ludzi zginie i nie ujrzą tego znaku."

"Ci, którzy mają przekazy, muszą się łączyć z Kościołem w modlitwie. Oni są wybrani przez mego Syna i przeze Mnie. Oni mają jeździć po wszystkich krajach i prowadzić modlitwę różańcową, bo tylko przez modlitwę może być cały świat uratowany."

"Ma być spotkanie wszystkich wizjonerów w Fatimie z Ojcem Świętym. Ojciec Święty udzieli im wtenczas papieskiego błogosławieństwa. Oni będą jeszcze bardziej wzmocnieni. Wybranych przez Niebo jest 65 osób na całej kuli ziemskiej i więcej w tych czasach nie będzie wybranych."

"W Polsce ukryte są trzy osoby, ale przyjdzie czas, że zostaną one ujawnione. One mają się podporządkować objawieniom w Oławie. Ukryci powinni pisać przekazy, ale nie mają ich rozpowszechniać. Matka Boża poda w Orędziu oławskim, kiedy będą je mogli rozpowszechniać."

"Między narodem wierzącym musi być jeden pasterz i jedna owczarnia. W Kościele mego Syna Msza Święta musi być sprawowana tak jak dotychczas. Słudzy mego Syna i moi powinni odprawiać Mszę Świętą twarzą do ołtarza i powinien być stół Pański tak jak było poprzednio. Ciało mego Syna ma być podawane klęczącym, a balaski powinny być nakryte białym płótnem, gdyż wiele kruszyn Ciała mego Syna spada na ziemię."

"Módlcie się za dzieci nienarodzone. W waszym kraju jest już 20 milionów dzieci nienarodzonych. Wasza Ojczyzna byłaby już liczniejsza."

"Moje dzieci, oby jak najwięcej tworzyło się grup modlitewnych. Przez te grupy modlitewne nawraca się wiele ludzi do mego Syna i do Mnie. W tych grupach mają być modlitwy różańcowe, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Litanie do Serca Pana Jezusa i do Matki Bożej i Litania do świętego Józefa. Módlcie się przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbego oraz przez Litanię do Wszystkich Świętych, aby były odmawiane modlitwy zatwierdzone przez Kościół."

"Za tych, którzy mają przekazy z Nieba trzeba dużo modlitwy, aby oni mogli polecenia spełniać, a szczególnie za jedną osobę w Polsce trzeba się dużo modlić, aby nie skłócała tych, którzy mają przekazy, ale są ukryci."

"Jest bardzo dużo kapłanów, którzy nie prześladują moich objawień w Oławie."

"Tak mój Syn i Ja pokochaliśmy polski naród i wiem, że przez polski naród świat może być uratowany. Ale cały polski naród musi zaufać Synowi i Mnie i modlić się, aby jak najszybciej powstała kaplica Bożego Pokoju w Oławie. Już byłaby ta kaplica wybudowana, ale pochopnie wydano komunikat kardynała Gulbinowicza. Gdy się do Niego zwracałeś z orzeczeniami lekarskimi osób uzdrowionych, kardynał Gulbinowicz przekazał tobie, że te orzeczenia nie są mu potrzebne. Wkrótce przyjdzie czas, że zrozumie, iż wiele łez mój Syn i Ja wylaliśmy przez ten komunikat. Ten komunikat powinien Kościół już odwołać. Mój synu, dobrze, że nie masz do kardynała Gulbinowicza żalu, dobrze czynisz, że się modlisz za Niego."

"Dobrze, że byłeś w Gdyni i Gdańsku z błogosławieństwem mego Syna i moim. Dobrze, że przed błogosławieństwem prosisz zawsze mego Syna i Mnie o błogosławieństwo. W Gdyni obok kościoła niebo było zachmurzone. Po skończonym błogosławieństwie chmury się rozeszły i obok słońca na niebie ukazał się Pan Jezus i udzielił błogosławieństwa całej Gdyni i Polsce. Niektórzy wierni widzieli, jak Pan Jezus błogosławił."
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna -> Objawienia w Oławie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin