Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna www.jezusdopolakow.fora.pl
Słowa Pana dla Polski
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grażyna z Mielca - objawienia - cytaty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna -> Inni Prorocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Pią 11:56, 25 Sty 2019    Temat postu: Grażyna z Mielca - objawienia - cytaty

[b]Grażyna z Mielca - objawienia - cytaty[/]


"Niewiele daje radości samotne wzrastanie w świętości. O wiele więcej daje go wzajemne pociąganie się ku niebu."

"Nie dajcie sobie wmówić kłamstw, półprawd"

"Pozwólcie ogarnąć się miłości, a zdobędę więcej ludzi, niż czynią to stratedzy wojen."
(04.01.2015)

"Poprowadzę was do wodopoju żywej wody, byście stamtąd czerpali dla siebie siły na życie ziemskie i wieczne."
(28.03.2015)

"Zagłuszacie ciszę, w której do was mówię głośną muzyka, nieustanną rozmową przez telefon, który dziś stał się zabawką nawet dla dorosłych"

"Tych, którzy mi zaufali nie zawodzę, a raczej daje im odczuć, jak słodka jest służba i starania dla mnie"

"Dołączajcie do grona tych, którzy żyją szczęśliwie w blasku Mojej chwały i uwielbienia"

"Nieustanna walka o przetrwanie Mojego nauczania niech będzie dla was najważniejszym zadaniem, wokół którego niech toczą się inne sprawy."

"Pisz Moje dziecko, bo prawda wam potrzebna, gdyż dziś często się z nią rozmijacie"

"Chcę być przez was oczekiwany, jako upragniona istota, dająca szczęście, radość, pokój."

"Moje dziecko, gdzie gromadzą się ludzie, którzy chcą nieść dobro, tam Ja jestem pośród nich."

"Ogarniam was zrozumieniem krzywd i trudności, jakie was dotykają"

"Czas szybko mija i skraca się dystans, który dzieli was od życia wiecznego"

"Dziś coraz trudniej spotkać rodziny, które oparły się ogólnoświatowemu modelowi korzystania z powszechnie dostępnych mediów."

"Oddajcie się w Moje władanie, a zobaczycie kim Jestem."

"Niewiele daje radości samotne wzrastanie w świętości. O ile więcej daje go wzajemne pociąganie ku niebu"

"Wielkanocne dzwony ogłaszają zwycięstwo nad szatanem."

Słowo dla emigrujących z Polski:

"Opuszczacie Ojczyznę szukając lepszego bytu materialnego, lecz co zastajecie w nowych miejscach? Czy nie tęsknicie by powrócić do siebie? Tam gdzie jest wasze miejsce, wasz dom, wasza Matka - Ziemia, żywiąca was od wieków. Tu chciejcie budować własne szczęście i pracować dla niej, by się rozwijała, by rodziły się dzieci jako nowe plemię Polaków. Tu upatrujcie waszej przyszłości i pomyślności. Tu budujcie wasze domy, w których żyć będziecie w szczęściu i radości, bo będziecie "u siebie", gdzie żył wasz dziad i pradziad, gdzie piękno krajobrazu jest niepowtarzalne i takie swoje, że serce rośnie patrząc na nie."

"Moja droga, dzis jest dzień Babci, a ty nią jesteś, wiec masz święto chociaż przez was ustanowione Ja się do niego dołączam. Wnuki są waszą radością i pociechą."
(21.01.2015)

"Nie ulegajcie złudnej propagandzie sukcesu ludzi władzy, bo czynią to, żeby przykryć nadużycia jakich dokonują"

"Zrozumiesz, co od ciebie oczekuję, bo Duch Święty wszystko ci wyjaśni"

"Niczego nie uczynię, co nie będzie zgodne z waszą wolą."

"Idźcie dzieci naprzód, bo widzicie jak paląca jest potrzeba zmiany życia."

"Dziękuję ci za twoje zaangażowanie modlitewne i organizacyjne dla Ojczyzny."

"Raduję się, że jesteście ze sobą w zgodzie i wspólnie dążycie do sukcesu Polski."

"Żyjcie w przestrzeni Bożego działania i Jego obecności w waszej codziennej egzystencji, a udzielać się będzie wam harmonia ducha i ciała."
(12.03.2017)

-----------

Dotartło do mnie coraz więcej orędzi przekazywanych przez osobę podpisaną jako Grażyna z Mielca. Umieszczam tu pojedyncze cytaty, dla zainteresowania odbiorców tym tekstem. Gdy wpisuję cytat do wyszukiwarki, widzę, że nie pojawia się nigdzie w Internecie ten tekst, co oznacza, że raczej nikt go nie publikuje.

Kartki z tekstem, jakie posiadam, zostały wydrukwane z komputera. To, co mam, to kserokopie. Nie jest trudne, aby cały tekst pojawił się w sieci, można to zrobić na kilka sposobów.

Z kartki jednak nie będę go przepisywał, bo mam już dość dużo tekstu, a mnie interesują różne objawienia i nie mogę zbyt dużo czasu poświęcić na te konkretne. Uważam jednak, że warto aby były znane.

Skoro ktoś wpisał je do komputera to znaczy, że posiada je w pliku. Nie wiem jaka jest wola Boża co do publikacji tych orędzi, ale zwykle jest tak, że najpierw niezbędne jest zainteresowanie pewnej liczby ludzi, aby sprawy ruszyły.

Zawsze będę powtarzał, że dane objawienia, zanim pojawią się w formie książki wymagają dużego nakładu pracy wielu osób, ale to nie jest trudne, jeśli tworzy się wspólnota. Każdy z nas ma tutaj swoją rolę, a możliwość udziału w dziełach prawdy uszczęśliwia nas i innych. Należy czytać, rozmawiać z innymi o orędziach i o tym co można dla tej sprawy zrobić.

Od razu znalazłem cytat, który brzmi jak odpowiedź w sprawie, którą poruszyłem poprzednim poście:

"Rozporządzam wieloma darami przygotowanymi dla was, wiec proście o nie, przygotowując im miejsce w waszych wnętrzach. Miejcie też gotowość, chęć i wytrwałość do posługiwania."
(14.02.2017 rok)

"Nic tak nie przemawia do ludzkiego serca i umysłu jak świadectwo uzdrowionego i uwolnionego."
(14.02.2017 rok)

"Nie kulcie się w ciemnościach waszych myśli, lecz z radością wysławiajcie Bożą mądrość i sprawiedliwość."
(05.02.2017 rok)

"Dzieci, oby to pragnienie wody żywej ciągle rosło, obyście nie przestali jej czerpać."
(29.01.2017 rok)

"Pomóżcie Mi zbudować struktury dobra, obalając zepsute prawa i praktyki. Musi przyjść nowe, by stare, zmurszałe odeszło."
(19.02.2017 rok)

"Dopomogę przezwyciężyć podziały i zaszłości z lat kłamstwa i obłudy."
(19.06.2016 rok)

"Brońcie wszelkich praw zdrowej rodziny, bo nie zastapią jej zadne sztuczne związki, dziś pretendujące do jej nazwy i funkcji."
(26.12.2014 rok)

"Nie poddawajcie się atakom na rodzinę"
(26.12.2014 rok)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wybrane Orędzia przekazane przez tę wizjonerkę:29.06.2014 rok (mówi Maryja)

Moje dziecko, witam cię w ten niedzielny poranek, dzień od wieków przeznaczny na odpoczynek i chwałę Panu. Jemu należna jest pełnia chwały i zadośćuczynienie ze strony człowieka. Nikt inny jak istota ludzka, spośród wszystkich stworzeń, nie obraża Go tak bardzo. Człowiek któremu dał duszę i rozum występuje przeciw Jego prawom, sprzeciwia się Jego nauce i neguje Jego istnienie.

Kimże jesteć, człowiecze, zapatrzony w swej pysze tylko w siebie? Czyż nie widzisz dookoła cudu stworzenia i obecności Boga w świecie? Czyż nie żyjesz tylko z jego łaski? Dlaczego depczesz Jego godność i bóstwo? Czy aż tak oddałeś się na usługi złego, że nie potrafisz dostrzec swych haniebnych czynów? Co cię prowadzi do tak plugawej praktyki? Kto zamyka ci oczy i uszy na krytykę patrzących ze współczuciem na ciebie? Kto cię tak upodlił? Odpowiedz, człowiecze, w swym sumieniu na dręczące pytania i szukaj drogi z której kiedyś zszedłes "Wróć Synu, wróć z daleka..., jak długo jeszcze każesz czekać"?

Bóg w swej miłości czeka na ciebie. Czeka na twój powrót i tęskni za tobą. Nie każ Mu ze smutkiem spoglądać na twój opór, na twoje złe czyny. On godzien jest twojego uwielbienia i dziękczynienia za to, co czyni dla ciebie każdego dnia. A ty co dajesz Mu w zamian? Jak to jest w twoim życiu?

Dzieci drogie, świat dziś stoi nad przepaścią i tylko modlitwa, post i pokuta, może go od niej odwrócić. Dlatego proszę was, nie odwracajcie się od tych środkow łagodzących Boży gniew i wyprowadzający was z widma zagłady waszych dusz. Ile razy postanowiliście poprawę swojego życia, lecz okoliczności ciągle wymuszają na was tkwienie w swym dawnym grzechu, nałogu, przyzwyczajeniu.

Dzieci zerwijcie z takim życiem i miejcie odwagę powiedzieć dosyć. Chcę być inny, chcę otworzyć się na Bożą łaskę i z nią przemieniać się ku lepszemu. Nie szukajcie dróg innych niż Boże, bo tylko wędrówka po nich zawiedzie was ku radości obcowania z Ojcem waszym.

Błogosławię wam i wspomagam na czas znoju. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

---------------------------------------------------------------------------------

28.03.2015 rok


Moje dziecko, spieszące się do nawału ziemskich spraw. Zatrzymaj się na chwilę przy Mnie. Chcę cię ogarnąć Moją miłością, pokojem i dać ci błogosławieństwo na czas nieustannej gonitwy. Pocieszam was, gdy płaczecie, przytulam do Mojego serca, bo znam ziemskie zgryzoty i chwile pełne lęku i niepokoju. Prowadzę was do wodopoju żywej wody, byście stamtąd czerpali dla siebie siły na życie ziemskie i wieczne. Nie pozostawiam was samymi z kłopotami i znojem codzienności. Widzę, jak się miotacie w wyborach i decyzjach każdego dnia.

Dzieci, jeśli wybierzecie wszystko to, co jest Boże, to nigdy nie udpadniecie pod naporem krzyża, bo Ja z wami będę go dźwigał. Podniosę was gdy słaniać się będziecie, a jeśli przydarzy się potknięcie, to podtrzymam was Moją ręką. Wstaniecie i pójdziecie dalej ze Mną. Czyż to nie piękna obietnica kroczenia za Mną po waszych drogach krzyżowych? Nie odrzucajcie krzyża, bo jest on narzędziem waszego zbawienia. Obejmijcie go z miłością i przytulcie się do niego jako niemego świadka waszego wybawienia od śmierci wiecznej.

Nie mówię wam jak bardzo cierpiałem, lecz wymowna jest Moja śmierć, jako ofiara za wasze grzechy. Ofiarowałem się dla was, bo taka była wola Ojca Mojego. On poświęcił Swojego Syna dla jego braci i siostr. Jakaż to wielka miłość Boża. Czy ją pojmujecie? Jaka wielka troska, która trwa nieustannie, by nikt nie zagubił się i nie umarł potępiony. Czy choć w części jesteście gotowi podziękować Ojcu Niebieskiegmu za wielki dar dla ludzkości żyjącej dawniej, dziś i w przyszłości? Jak wyrażacie to dziękczynienie? Czy ono w ogóle jest w waszym życiu? Co czynicie, by uświadomić sobie i innym, którzy jeszcze daleko są ode Mnie na drodze wiary? Pokażcie im ścieżki, przecierajcie szlaki do Mnie, bo bez waszej pomocy gubią się, ciągle wątpią i zawracają. Wy dajcie im jeść, wy dajcie im pić czerpiąc z Mojego źródla wiary. Nie przekreślajcie trudu, jaki już włożyliście w przemianę serc waszych i tych, do których was posłałem. Ogarnijcie ich Moją miłością. Dałem ją wam, by ludzie poznali żeście Moi i darzę was tym, co w dzisiejszym świecie jest deficytowe, ale upragnione i poszukiwane, a więc pokojem, radością, jednością, życzliwością i wzajemną pomocą. Obdarowujcię się wzajemnie tymi łaskami, by świat zakwitł Bożym pięknem, by stał się miejscem szczęścia we wzajemnej relacji z niebiem. Pokażcie swoim zaufaniem i wiarą, że to, co ziemskie i trudne można przeżyć inaczej, gdy złożone jest w Moje ręce.

Blogosławię każdemu Mojemu dziecku na ziemi. Kocham was i nie opuszczę, choć byście wy Mnie opuścili, Mnie się zaparli i skazali na cierpienia z powodu waszej odmowy slużenia Mi i Moim planom przemiany świata. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


11.07.2016 rok


Moje dziecko, nie obawiaj się pisania Moich słow. Daję ci rozeznanie, które są Moje, a które twoje. Wsłuchuj się też w głos ode Mnie nie pochodzący i odrzucaj wszystko, co ma choćby pozory zła.

A teraz, dziecko, pisz spokojnie. Jestem, który Jestem i pragnę współpracy twojej w dziele zbawienia świata. Mój głos ktoś musi usłyszeć, żeby potem wypowiedzieć Moje słowa, kierowane do was czy to w formie słownej, czy pisanej. Tak blisko jestem ciebie. Przyjęłas Mnie (przed chwilą przyszłam z Eucharystii) do swojego serca i pragnę aby nadal trwało nasze zjednoczenie serc. Dziękuję ci za serce czyte i chętne do pracy, by ratować człowieka, którego zagrożone jest zbawienie. Z jak wielką radością patrzyłem na was pielgrzymujących do Matki Mojej (Medjugorie). Ona przyjęła was jak oczekiwane i wypatrywane dzieci. Doglądała waszą drogę, koiła bóle i niewygody.

Tak bardzo kocha swoje dzieci, które pragną się z Nią spotkać, z Nią rozmawiać i powierzać swoje życie. Czuje podobnie jak ziemskie matki, które tęsknią za swoimi dziećmi. Jak wiele dajecie Jej radości. Ona uczy was odwagi, wytrwałości. Prosi o modlitwę, post, Eucharystię, czytanie Biblii i spowiedź, bo wie, że tylko to może zmienić was i całe oblicze ziemi. Jest waszym wytchnieniem i pomocą w trudach. Wie czego wam potrzeba i boleje na zdradą człowieka, który odwraca się od Boga.

Nie jeden raz wysłuchuje waszych próśb i zanosi je do Ojca prosząc i wstawiając się za swoje dzieci. A On ze względu na Jej dobroć i wielką prośbę, wstrzymuje kary i daje szanse poprawy. Grzeszny świat w swej pysze wypowiada wojnę Bogu, a Ona prosi i błaga nie zrażając się niewdzięcznością, a wręcz atakiem człowieka. Jakże wielki to dar dla człowieka, że ma taką Matkę i Królową.

Dzieci, chociaż wy - będący blisko Niej wsłuchujcie się w jej głos i czyńcie to, o co prosi. Ona tak bardzo cieszy się, gdy odpowiadacie na jej wezwanie. Ma wtedy z was w swych Niebieskich Szeregach wojsko walczące u Jej boku i może przez nie czynić dobro na świecie. Nie dziwcie się więc, że przychodzi na ziemie powtarza i przypomina co należy czynić, by zbawić siebie i tych, którzy są wam zadani.

Nie lekceważcie Jej głosu. Ona wie, co czeka grzeszny lud, dlatego tak długo przychodzi na ziemię. Bądźcie Jej godnymi dziećmi. Trwajcie z Nią na modlitwie i współpracujcie w uświęcaniu świata.

Błogosławię wam. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


04.03.2017 rok

Pisz, Moje dziecko, oto jestem, by przekazać ci słowa związane z Moim królestwem jakim jest Polska, obrana przed wiekami na przewodnika narodów, za którym pójdą inne. Kolejne kraje potrzebują wsparcia i waszego zaangażowania w porządkowaniu otaczającej rzeczywistości, która obrosła brudem grzechu, sprzeniewierzenia się Boskim prawdom.

To wszystko, w czym tkwicie, także i wy jako naród, jest zakłamaną ideologią szczęścia na ziemi. Daliście sobie, jako zbiorowość, wmówić, że takie a nie inne prawa muszą obowiązywać, a kto ich nie przestrzega podlega osądowi i krytyce ze strony mocodawców (dominujące kraje w Unii Europejskiej), wyznaczających kierunki i trendy rozwoju poszczególnych państw.

Widzicie (Polacy) jak nieraz jesteście upokorzeni, łajani za starania, by przywrócić ład moralny, społeczny, prawodrządność i politykę suwerennego państwa. Wypaczone wizje górowania jednych nad drugimi, staranie o przywództwo, a zatem narzucanie swoich poglądów i hołdowanie własnym interesom, pogłębia kryzys wspólnoty państw (Unia Europejska) która w swym pierwotnym zamyśle miała służyć wszystkim jej członkom. Jej pierwsi założyciele opierali się na wartościach chrześcijańskich i dali jej mocne podwaliny, które odnosiły się do Mojej w niej obecności.

Dziś już zapomina się jaki był cel jej powstania i komu miała służyć. Własne interesy jej poszczególnych członków, brak wzajemnej solidarności w wypracowaniu właściwych dyrektyw, wnosi chaos i rozprzężenie wzajemnej troski o wspólne dobro. Jest wielu takich, którzy chcą zaradzić rosnącemu krysyzsowi w sposób czysto polityczny wywierając presję, by pozostali poddali się ich pomysłom na odnowienie tej wspólnoty. Jeśli coś pozbawione jest Mojej opieki, a wręcz odbierana jest Mi możliwość pomocy, to ten czysto ludzki zamysł jest kolejną wieżą Babel, w której budowie biorą udział pyszałki, odrzucający Moje natchnienia i interwencje.

Nie uda się zbudować państwa bez Boga na dłuższą perspektywę. Początkowe zachłyścnięcie się "wolnościa" mija i przychodzą konsekwencje takiego wyboru: głód Boga, wyzucie się z wyższych uczuć - miłości, życzliwości, pomocy, wyrozumiałości; nie ma chęci dzielenia się tym, co się posiada, ludzkiej solidarności i uczciwości. Żyjąc na krawędzi duchowej śmierci, człowiek balansuje na cienkiej linie, która w każdej chwili może się zerwać (chodzi o śmierć bez dobrego przygotowania do niej) i wtedy bezpowrotnie utracić szansę nieba.

Któż o tym myśli dzisiaj, kto zatapia się w refleksji; co dalej po śmierci? Większość chce żyć łatwo i przyjemnie bez cierpień, trudów, a przecież to droga do Mnie. Tak, jak Ja wędrowałem ziemskim szlakiem, tak i wy, każdy z osobna, musicie nim przejść i nikt was w tym nie wyręczy. Każde cierpienie i trudne doświadczenie ofiarujcie w godnej intencji, by siebie oczyścić i braci waszych. Błogosławię wam na czas znoju i starań o niebo. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 11:17, 09 Lut 2019    Temat postu:

Zeszyty tej prorokini (spięte kartki A4) jakie posiadam to:


27.05.2014 - 27.06.2014

28.06.2014 - 12.07.2014

22.11.2014 - 21.01.2015

22.03.2015 - 14.04.2015

20.09.2015 - 18.10.2015

26.06.2016 - 12.07.2016

26.01.2017 - 14.02.2017

18.02.2017 - 13.02.2017

Część zeszytów, które dostajemy, nie jest podpisana żadnym imieniem, są też podobne, podpisane imieniem Halina. Jeszcze wymaga to wyjaśnienia i uporządkowania.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 11:25, 09 Lut 2019    Temat postu:

Mamy też:

04.06.2016-19.06.2016

12.11.2016 - 18.12.2016
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr-246
Gość


PostWysłany: Sob 13:08, 09 Lut 2019    Temat postu:

Data cytatu:

"Nieustanna walka o przetrwanie Mojego nauczania niech będzie dla was najważniejszym zadaniem, wokół którego niech toczą się inne sprawy."
(Wielki Czwartek, 02.04.2015 rok)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jezusdopolakow.fora.pl Strona Główna -> Inni Prorocy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin